Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki akinek Szklerozis...

Valaki akinek Szklerozis multiplexe van tapasztalt mar olyat hogy ég, bizsereg, zsibbad egy pontban?

Figyelt kérdés
Éppen reggeliztem Es közben egyszer csak elkezdett égni a szemoldokomnel azt hittem talán ra kentem valamit megmostam de továbbra is ugyanaz. ég bizsereg Es faj is kicsit Es egyre lejjebb megy szemoldokom fele Es szemem felek örve faj Es zsibbad. Barátomnak mondtam h csipje meg de alig ereztem.. pedig azt mondta nagyon erősen körömmel csipte

2017. jún. 22. 09:51
 1/7 A kérdező kommentje:

*es a szemem fele körbe

Bocsánat a helyesírásert

2017. jún. 22. 09:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostmár a labaim Es a kezeim is zsibbaddnak remegnek.. ha felallok nagyon nehéznek érzem a labaim Es nagyon bizonytalanul tudok csak járni Es ilyen szivdobogas érzésem is van..:(
2017. jún. 22. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, okozhat ilyen tüneteket, de mindenképp menj el az orvosodhoz, ha eddig ilyen nem fordult elő.
2017. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek a tipikus tünetei.
2017. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2019. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lyme is lehet.
2020. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2020. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!