Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti szoktatok kis- és nagywc...

Ti szoktatok kis- és nagywc után kezet mosni? Kaptatok már el valamit amiatt, hogy nem tettétek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kezet szoktam mosni.

Így nem tudom, hogy egyébként elkapnék-e valamit.

Mondjuk nekem nem szokott olyan lenni a kezem, de állítólag így elég durva betegségeket lehet kapni, pl. a széklettől, ha jól tudom, abban van az e-coli.

2017. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam.

Azt viszont nem tudhatod, hogy mitől kaptál el egy fertőzést.

2017. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez alap, hogy kezet mosunk vécézés után.
2017. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 VikATanacsTalan ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy te kapj el valamit. Elég, ha megfertőzöd a környező embereket. Úgyhogy moss szépen kezet!
2017. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lippóczy Ákos ***** válasza:

Nem tudom mi köze van a kéznek a wécézéshez, de ha valaki csak azt mossa meg utána, akkor az epicentrum szaros, vagy húgyos marad, mert ott végzi a dolgát és e-miatt ott kellene rendet tenni!

Múltkor olvastam egy cikket a tanga bugyi pántjáról, hogy milyen egészségtelen, mert a végbéllel érintkezik és csúszkálhat előre a hüvely, ill. a húgycső irányába, magával sodorva a végbélről felszedett bacikat, erre a két helyre betörölve elfertőzi azokat, még ha mégoly sterilnek gondoljuk is végbelünket, mert orrba-szájba takarítjuk! A konyhai szennyes edényt se eltörölgetjük, hanem elmosogatjuk NEEEEM???

2017. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én vizelés után nem feltétlenül mosok kezet. Mindazonáltal az elmúlt közel 60 évben nem kaptam el semmit. Legalábbis nem tudok róla. Mellesleg ha belegondolok, hogy gyerekként minden nyáron a vidéken élő nagyszüleim szomszédjának a trágyadombján játszottunk, és urambocsá' az uzsonnára kapott lekváros kenyeret is ott majszoltuk el, nem is csodálom. Nekem nincs az agyonfertőtlenített környezetemtől elhalva az immunrendszerem.
2017. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Phantunnel ***** válasza:
0%
Úgy gondolom, hogy kulturált és megfelelő kézügyességgel rendelkező ember nem vizeli le a kezét, így nem szükséges kezet mosni. Eleve a vizelet nem más mint a véred szürlete, az meg nem káros. Az un Urea kúrán vizelettel gyógyítanak különböző betegségeket stb
2017. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cingi75 ***** válasza:
Előtte sem árt, ha végiggondolod.
2017. jún. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Előtte is kell, hogy "megtiszteld" a gyíkot. :)
2017. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen mindig kezet mosok utána. És nem kaptam el semmit mert én nem vagyok igénytelen aki nem mos kezet. Ez alap személyi higiénia, egy felnőtt embernek képesnek kell lennie erre.
2017. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!