Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csalánkiütés, kéz-láb dagadás,...

Csalánkiütés, kéz-láb dagadás, fáradtság, gyengeség lehet a mandula miatt?

Figyelt kérdés
Semmilyen betegség, sem tünet nem volt elötte , hirtelen jott. Gyogyszer hatására elmult de szeretnék utána járni mi okozhatkja.Lehet mandula vagy rossz fog még ha az nem is fáj?
2017. jún. 26. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a bajom, 3 hónapig jártam bőrgyógyászatra végúl elegem lett belőle és nem foglalkoztan vele, el is mult. Viszont majdnem pontosan egy évre rá laktózérzékenység tipikus tünetei jöttek ki rajtam ki is derült, hogy az vagyok. Én úgy gondolom, hogy ez okozta a korábbi tüneteket is de ez persze nem biztos. De azért próbáld ki, hogy laktózmentesen eszel 2-3 hétig, háth javul a dolog
2017. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egy hete kiiktattam minden tejterméket, tartositoszeres ételt. Sajnos ujra elöjött, szemhéj dagadással együtt. Nemtudom elképzelni sem mi lehet.. de gyenge is vagyok,ráz a hideg.
2017. jún. 27. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!