Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetseges hogy 2 honapon...

Lehetseges hogy 2 honapon belul ugyanazt a virust elkapjam?

Figyelt kérdés

Majusban volt egy durva hasmeneses virusom,infuzio is kellett annyira legyengultem.. 1 het tappenz. Ma reggel mar 4szer voltam wcn,faj a hasam is.. Surun mosok kezet,viszont gyerekek kozt dolgozom. Elkepzelheto hogy ugyanazt benyeltem? Mondjuk tegnap reggel a szokasos szeklet negyede se volt, lehet azert jarnek ma tobbet wcre?

22 L



2017. jún. 29. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A májusi előtt nem szedtél nemreg antibiotikumot? Lehet az csinalta kina bélrendszered. Vagy simán elkaptad még 1x. Én is suliban dolgozom, mindig van vmi bélrendszeri vírus, többféle fajtában. Ez lehet más, lehet ugyanaz.
2017. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De,volt 1 hetes antibiotikum kuram aprilisban egy gyulladt fog miatt.. De meg mindig az lenne a bajom? :( fura erzes van a gyomromban allandoan es megy a hasam..nagyon elegem van mar.Enni eszek normalisan,vagyis van etvagyam persze probalok dietasabbat enni. Par nap es meg is fog jonni, azelott azelott szokott menni a hasam de nem igy. Meg nem 1 hettel elotte :(
2017. júl. 3. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen D betűs antibiotikum volt?? Nem jut eszembe a neve, de gyakran csinál durva vastagbélgyulladást. Említsd neg a házidokinak, s kérj széklettenyésztést! Nekem is volt ilyen. Amit javasolok: Enterol, napi 2x és Linex napi 3x. De mindenképp csináltasd meg a tenyésztest Clostridium baktériumra
2017. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dalacin, eszembe jutott. Az a legkároyabb anti...
2017. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!