Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kell értelmezni egy...

Hogyan kell értelmezni egy HIV leletet?

Figyelt kérdés
Holnap jön az eredményem, és fel akarok készülni, hogy megértsem, ha esetleg nem lesz odaírva konkrétan... Mit kell tartalmazzon és mik a határértékek? Mi a negatív tartomány?
2017. júl. 23. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Oda lesz írva, hogy pozitív vagy negatív, nyugi.
2017. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a negatív a jó.
2017. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia, en ugy tudom ha pozitiv el sem küldik, ha emailben kérted.

csak a negativakat küldik. ha pozitiv, értesitenek, h fáradj be és leveszik újra!

2017. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pontosan ma voltam 10 napja vérvételen. A doki azt mondta, hogy egy héten belül, vagy hamarabb meglesz az eredmény, de nem közlik telefonon... Nem úgy akartam írni, hogy "jön", hanem, hogy kézbe kapom. Csak most tudok utána menni... Egész héten rettegtem, hogy ha netán visszahívnak újra levenni, de nem volt eddig semmi... remélem, hogy nincs baj.

Köszi a válaszokat!

2017. júl. 23. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Gumit kéne használni😅😅😅
2017. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na! Majd keress meg, ha nálatok is elszakad, beszélünk.
2017. júl. 23. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a kezedbe kapod és valamit nem értesz, ott rögtön kérdezd meg.Egyébként érthetően ott kell lennie, hogy negatív, ha nem az, (pl bizonytalan vagy összetörték a csövet vagy akármi más) akkor köteles veled az orvos elbeszélgetni és megmagyarázni, hogy mi van, mielőtt újra vért vesz.
2017. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oda is volt. Nem reaktív
2017. júl. 24. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!