Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ha még mindíg nem...

Mit tegyek ha még mindíg nem enyhültek a nemi tüneteim?

Figyelt kérdés
Candida albicans-ot találtak nálam, ami egy nemi, gombás fertőzés. Kúpokat és hüvelytablettákat is használtam, a legerősebb kezelés csak enyhítette de nem szüntette meg a hüvelyi folyást. A dokim ugyanazokat a kúpokat írja fel, ami semmit nem segített, pedig már 2x használtam. Lehet, hogy műtétre lesz szükség? Segítség... (bunkók kíméljenek)

2017. júl. 26. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keres fel egy jobb orvost .. jaaj nekem meg labgombam lett szerencsere meg vdak bor gomba de egyszeruen nem mulik haszanaltam mar enis canestent... meg most kaptam uj gyogszereket harom hete nem mulik el nagyon rossz erzez olyan rosz erses meg ki mondani is, nagyon szegyellem t tudom erezni a problemad...
2017. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ph visszaállító kúpot kaptál? Mert az nagyon fontos antibiotikumos kezelés után. Lehet, hogy már nem is a gomba okozza a problémát, hanem a felborult Ph.

Érdemes lenne nőgyógyászt váltani, ha ennyire nem törődik a dologgal a mostani. Tenyésztés is volt, vagy csak ránézésre mondta az orvos, hogy gomba?

Amúgy ha még mindig a gomba okozza a tüneteket, akkor érdemes kipróbálni a candida diétát. A candida gomba normális esetben is jelen van a szervezetben, csak kisebb mennyiségben. Műteni pedig nem lehet az ilyesmit.

2017. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kivizsgált, mintát vett, akkor mondta, hogy ez candida albicans. Kaptam hüvely kenőcsöt majd helyreállító kúpokat, semmi nem változott. Majd újabb kúpokat. Semmi. Most kiszedtem egy 6-os csomag nagyon erős hüvelytablettát, enyhült. Még egy csomaggal szedek és utána probiotikumot. Ha az sem segít, mi segíthet még, mi jöhet szóba? Ha már műtét nem..
2017. júl. 26. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor már csak a candida diétát tudom ajánlani. Nézz utána, sok minden van róla neten. Annyi a lényege, hogy úgy kell táplálkozni, hogy a gomba "éhen haljon". Mert pl a cukrot, szénhidrátot nagyon szereti, ha ezekből csak nagyon keveset eszel, akkor a gomba nem kap tápanyagot.
2017. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha. És ha nem múlik el, annak lehetnek következményei? Pl. meddőség vagy valami ilyesmi komplikációkat ugye nem okoz?
2017. júl. 26. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kismedencei gyulladást ha jól tudom okozhat, ha felkerül a méhszájon keresztül, ami kezeletlenül okozhat meddőséget (de nyilván nem 2 nap alatt, hanem hónapok vagy évek alatt). De inkább szüléskor, terhességnél okoz problémákat és a magzatot is megfertőzheti. Meg fogékonyabb lehetsz ilyenkor a nemi betegségekre is.

És olyan nincs, hogy nem múlik el. Addig kell visszajárni az orvoshoz, amíg nem tud olyan gyógyszert adni, ami elmulasztja.

Plusz fontos az immunrendszer megerősítése is, mert a gyógyszer meg a gomba nagyon legyengíti. Ez egy ördögi kör sajnos. A gyógyszer muszáj, mert ki kell irtani a gombát, de gyengíti az immunrendszert meg a hüvelyflórát, ami miatt nehezebben múlik a gomba.

2017. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem! nagyon szépen köszönöm a segítséget! megy a zöld! :)
2017. júl. 26. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!