Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magas lymphocyta. Van okom...

Ronaldo99 kérdése:

Magas lymphocyta. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok és szoktam járni félévente vérvételre, csupán kíváncsiságból. Minden értékem normális, kivéve a lymphocytám ++. 20 és 40 a referencia érték, nekem 50,8. Valamint kissé pajzsmirígy alulműködésem van. Háziorvosom azt mondta, hogy tökéletes... Gondoltam megkérdezem itt is, hátha van valami okos hozzáértő :)
2017. júl. 27. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta oké akkor nyugi. AMúgy lehet van valami kis fertőzésed amiről nem tudsz és az okozza.
2017. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt egy időszak másfél éve, amikor kb 6x egymás után visszaestem tüszős mandulagyulladásba. Azóta hatalmasak a manduláim, vissza sem húzódtak eredeti méretükre...lehet ettől van ez az egész. Ja, azóta nem volt egyszer sem mandulagyulladásom.
2017. júl. 27. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tuti mert ezek szerint folyamatos gyulladásban vannak. Nekem ugyanez volt és azonnal ki kellett őket szedni. A végén már minden hónapban beteg lettem és két hétig 40 fokos lázam volt úgy hogy nagyon nem szoktam lázas lenni.
2017. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!