Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon rosszul vagyok, de...

Nagyon rosszul vagyok, de haza küldtek a kórházból, mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Tegnap lázzal és vesegörccsel bevittek a kórházba. De az ultrahang nem mutatott követ, a vizeletem se volt véres, így azt mondták csak fertőzésem van. Adtak egy ilyen port amit est kellet meginnom. De mikor kimentek a gyógyszerek hatásai, ma reggel óta megint lázam van, a vesém pedig úgy görcsöl nem tudok kiegyenesedni. Enni sem tudok mert kihányom. Mi fenét kezdjek magammal?

2017. júl. 30. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok folyadék

meleg tea,jót fog tenni

enni főtt krumplit egyél az jó,diétás kaja

sok sok meleg tea,keveset egyél,de egyél!

2017. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vissza, hogy rosszabbodott a helyzet
2017. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyar egészségügy 2017. Egyébként csak nem a szigetvári kórházról van szó?
2017. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3as mindenhol ez van. Mamámat műtötték a térdéből egy zsírdaganatot szedtek ki, műtétet megelőző napon be kellett mennie, majd hazaküldték. Ment másnap műtétre, délelőtt műtötték és ételt se kapott semmit. Papámat egy kicsi sérvvel műtötték, őt befektették műtétet megelőző nap, ő szintúgy nem kapott ételt se meg semmit, durván 3 napig éhezett, mellé cukros is. Én értem, hogy az infúzióban minden benne van ami neki kell de attól a haskorgás nem múlik el. Sajnos nem foglalkoznak a betegekkel sehol rendesen.

Kérdező, nekd meg annyit, hogy ha tényleg rosszabb azóta és semmi se marad benned, akkor híjál mentőt, úgy jobban fognak veled foglalkozni, a mentővel bevittek mindig előbb sorra kerülnek, általában amúgy ha mindent kihánysz bent tartanak téged és infúzióra kötnek, hogy ne száradj ki.

2017. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!