Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Afta ellen mi a leghatásosabb?...

Afta ellen mi a leghatásosabb? Corsodyl? Septofort? C vitamin?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyanok írjanak akiknek van tapasztalata ezügyben!

Ha Corsodyl , milyen mennyiséet hányszor egy nap és hogyan használjam ? Gondolom öblögetni kell.

Ha a C vitamin mennyi mg a jó ?



2017. júl. 31. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Glycosept
2017. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig, magam is csodálkoztam rajta, de a B-vitamin komplex jött be, 3-4 napig közepes adagban (3-4 tabletta per nap)
2017. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Corsodyl is jó, de a Vagothyl a legjobb. Sajnos elég tapasztalt vagyok.:(
2017. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Lizin-C-t szedek, és B vitamin komplexet.

Vagyis már nem szedem ,mert amióta felfedeztem a lizint azóta nem jön elő sem az afta, sem a herpesz a számon.

2017. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mennyibe kerűl a B vitamin komplex és mennyit kell szedni egy nap ?

Esetleg valakinek a nappali fáradtság érzetén is javított ?

2017. aug. 3. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
B vitamin ezen semmit nem fog változtatni, én folyamatosan szedem, ugyanúgy kijönnek mégis. Amúgy van 100 féle mindegyik más árban.
2017. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A B-vitamin-téma nem egyszerű. Összeszedtem cikkeből, és tanulmányokból, hogy mennyi kellene (emelt adagok, amíg el nem múlik).

Komplexekből van kifejezetten light, pl. Mivolis, ami a DM-ben kapható, és "mega dózis", pl. Interherb (mást nem is nagyon látok interneten).

Na most, túladagolni elvileg egyik B-vitamint sem lehet, ez könnyítő tényező, DE...

Ha követem az ajánlásokat a kúrához, akkor a megadózisból napi 15 szemet be kéne venni. Ez naponta 500 ft-ba kerül, ami nagyon jó, ha mondjuk 4 nap alatt megszünteti az aftát, de mondjuk két heti adag 7000 ft, és 4 dobozzal kell venni belőle (3 és fél dobozzal be kell szedni)...

2022. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok. Apró helyesbítés, napi 570 ft, Interherb honlapja alapján, postaköltséget most figyelmen kívül hagyva.


[link]

2022. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!