Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek beteg lehetek?

Kokusz66 kérdése:

Szerintetek beteg lehetek?

Figyelt kérdés
Elutazott a családom külföldre. Nővérem ott kint lebetegedett. Hányt és ment a hasa. Utána itthon anyukám is majd egy napra rá apukám is elkapta. Én azóta eléggé beteges vagyok mióta nővérem elkapta. Nem jó a gyomrom nekem se. Sokszor hányingerem van,fáj a hasam, gyenge vagyok. De ez már több napja. Most úgy érzem kicsit jobban vagyok. Végig próbáltam őket kerülni,sokszor megmostam a kezem, a wcre se ültem rá, figyeltem az étkezésemre. Szerintetek lappang bennem a betegség vagy rajtam csak így jön ki? Fontos lenne tudnom mert eléggé aggódom. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 2. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha több napja van akkor szerintem csak beképzeled. Ez a hányós hasmenéses vírus egyből jön. Nem több nap után.

Legalábbis régen nálam úgy volt hogy éreztem valami nem oké, rá egy órára végem volt.

2017. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted csak ráparázok? Sajnos tényleg képes vagyok rá. Csak egyszerűen nem tudom elhinni,hogy pont én ne kapjam el. Én aki nem valami erős immunrendszerű. Kimozdulni se nagyon akarok mert félek,hogy ott fog rám jönni. Szerintetek mennyit várjak még itthon pihengetve?
2017. aug. 2. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne várd így a betegséget, mozdulj ki és ne foglalkozz vele, ezek szerint te nem kaptad el.
2017. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!