Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés, láz, székrekedés,...

Hasmenés, láz, székrekedés, étvágytalanság mi ez?

Figyelt kérdés
Általában székrekedésem van amivel kivizsgáláson is voltam azt mondták változtassak az étrendemen és mozogjak is mellé ha ez esetben sem változik alaposabb vizsgálat szükséges.Tegnap nagyon görcsölt este a hasam és be is lázasodtam azthittem a székrekedés miatt elmentem a dokihoz is utána lévő reggel aki azt mondta csinaljak beöntést vagy helyezek fel glicerines kúpot. aludtam délután majd mikor felkeltem már nem is volt szükség semmi hashajto módszerre hiszen elkezdett menni a hasam és mellé még görcsölt/görcsöl is. Ma este megint belázasodtam. Mi lehet ez? Valami fertőzés? Nem szeretnék visszamenni az orvoshoz mert amikor voltam 2 perc alatt lerendezett másfél óra várakozás után úgy hogy meg sem vizsgált. Mit tegyek ha rosszabbodik a helyzet?

2017. aug. 4. 02:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem javul, orvoshoz kell menni.

Ha úgy látod, nem elég jó, válts orvost!

2017. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!