Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő után hat a Vermox?

Mennyi idő után hat a Vermox?

Figyelt kérdés

Szombaton vettem be az első szem vermoxot és ma voltam csak wc-n azota, de a szekletemben nem láttam semmit. Lehet hogy túl későn mentem el WCre és ezért elmúlt a hatása?

Ha lett volna bennem valami akkor kihajtotta volna a gyógyszer? Viszont este, éjszaka ugyanúgy érzem hogy motoszkál valami a fenekemnél. Már tükörrel is megnéztem és nem láttam semmit. Csak ilyen leheletnyi vekony cernaszeru valamiket nincs egy kilométer vastag se , sőt, kb 1-2t de nem mozognak,



#viszketés #Cérnagiliszta. Vermox
2017. aug. 15. 13:35
 1/1 A kérdező kommentje:

*milliméter

Az kimaradt ,hogy a kis valamiket is úgy láttam, hogy oda nyúltam és az ujjamon maradt, de az ujjamon is alig lehetett észrevenni. Cérnagiliszta lenne??

Vagy mi lehet ez?!

2017. aug. 15. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!