Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már valakinek nőgyógyásza...

Holhos_dalma19 kérdése:

Volt már valakinek nőgyógyászati fertőzése vagy ilyesmi? Elmaradhat miatta a menstruáció. Terhességre nem gyanakodom, mert 5 negatív tesztet csináltam, ma volt az otodik. Ha volt valakinek fertőzése vagy valami. Milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a fertőzés is bekavarhat, mint ahogy minden más is. Használtál rá valami kúpot, krémet?
2017. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem.Jövő hétre kaptam időpontot a dokihoz.De a terhességet vajon kizárhatom?
2017. aug. 18. 11:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve a mellem úgy néz ki,mint aki terhes,ilyan minha sotet lenne,meg eresebb.De a tesztek negativak.Nem ertem.
2017. aug. 18. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt gombás és bakteriális fertőzésem is, volt hogy egyszerre is volt mind a kettő, de egyik esetben sem maradt el emiatt a menstruációm.

Ahányszor újrafertőződtem, annyiféle tünet volt. Szinte sosem volt ugyanaz. Egy viszont biztos volt: a viszkető érzés csak a gomba esetében volt.

2017. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!