Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkapartam egy anyajegyem,...

Elkapartam egy anyajegyem, gond lehet belőle?

Figyelt kérdés

Hátul, a fejemen egy kicsi dolgot észleltem, azt hittem pattanás elkezdtem nyomkodni vérzett, de nem múlt el. (kb. 3-4 napja történt ez)

Rájöttem, egy anyajegy volt az amit nyomkodtam.

Anyukámnak megmutattam, hogy most véletlen elkapartam hajmosás közben és vérzik, nem fáj, semmi bajom nincs tőle, csak egyszerűen vérzett. Most megint gyógyul, de megijesztett, hogy rákos lehetek tőle, és a többi.

Aztán mikor utánanéztem , tényleg ezeket írták ,de azt is, hogy 90% esély arra, hogy simán csak sebes mintha csak egy ksi sebet szereztem volna.


Most akkor lehet tőle bajom, hogy csak vérzett és kész?


2017. aug. 27. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ilyen veszélyes helyeken van jobb levetetni, mert ha sűrűn előfordul akkor elrákosodhat. először bőrgyógyászhoz kell menni. Beutaló se kell csak időpont. ő leírja a szakvéleményét hogy szerinte leszedhető és utána el kell menni egy sebészhez ahova szintén nem kell beutaló és kimetszi neked. elküldi szövettanra és megmondja hogy rosszindulatú volt e az anyajegy. mindenképp így csináld mert ha kihagyod a bőrgyógyászt a sebész nem szedi le a bőrgyógyász szakvéleménye nélkül.
2017. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most az egyszer fordult elő, beutalót meg szeptember közepére.. akár október elejére kapnék..
2017. aug. 27. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Lebeszélheted magad róla, de attól függetlenül nem teszed jól.
2017. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!