Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HPV 66-os genotípus gyógyíthat...

HPV 66-os genotípus gyógyítható? Milyen kezelések várnak rám?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy HPV pozitív vagyok, ráadásul a magas kockázatúak közé tartozó 66-os típussal. Nagyon megijedtem.... Holnap fogok bejelentkezni a nőgyógyászomhoz, de eddig semmilyen tájékoztatást, felvilágosítást nem kaptam, mert a kezelő orvosom szabadságon van 2 hétig, így csak egy kollégája adta ki nekem a leletet. Utána azonnal beugrottam a házi orvoshoz is, Ő azt mondta, rák szűrésre kell mennem, nőgyógyászhoz. De semmi konkrétat nem tudott mondani ....


Légyszíves írjatok le mindent, amit tudtok róla, kezelhetőség, gyógyulás, rizikófaktorok, mert nagyon nyugtalanít. 22 éves lány vagyok.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 29. 21:51
 1/4 anonim válasza:
0%

sajnos nem :( meg fogsz halni :DDDDDDDDDD

a rizikófaktor a [link]

2017. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, nagyon csúnya dolog és ízetlen is a halállal viccelődni, más dolog az, hogy tudom, nyilván nem fogok belehalni! :) a hpv NEM egyenlő a rákkal!

Azóta hála az égnek sokkal nyugodtabb lettem, mert kaptam egy kisebb orvosi felvilágosítást, semmi egyéb nem vár rám, mint évente egyszeri alkalommal rák szűrés. Ráadásul mivel fiatal vagyok és az immunrendszerem is elég erős, arra is van esély, hogy egy év - 3 év alatt eltűnjön belőlem maga a vírus is. :)


Köszönöm a választ, amit linkeltél, azt eddig is tudtam, az első sorod pedig értelemszerűen nem nyert, de azért kívánom, hogy egyszer te is ijedj meg ennyire és majd más ugyanígy a haláloddal "tréfáljon" veled... Hidd el, nem fog jól esni. :)

2017. szept. 2. 12:53
 3/4 anonim válasza:
Szia. Én is ugyan ezzel küszködök. Nem régiben én is megkaptam a HPV eredményemet. Nekem 51 és 33 lett az eredményem ami út szintén magas. Nekem felírtak rá egy gyógyszert. Sajnos nem otthon élek így a gyógyszert még nem kaptam meg. Először én is nagyon megvoltam ijedve de elég sok mindent elolvastam erről. Szerintem nézz utána te is és mindenképp menj el nőgyógyászhoz. Sajnos ennél többet én sem tudok neked mondani.
2017. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

sziasztok. egy másik kérdéshez írtam már de bemásolom ide is. hátha nektek is segít. nem tudom mi segített pontosan. de igy néz ki az én történetem :) :


2 évig szenvedtem vele. gyógyszer, ecsetelő... stb ,

mikor már a lézeres eltávolításon gondolkodtam akkor olvastam itt gyakori kérdéseken egy választ.a lány aki írta maszturbálni szeretett volna, de elfogyott a sikosítója. utána nézett mivel helyettesíthetné. OLIVA OLAJ!!! elmúlt neki az összes szemölcse pedig nem is ezt akarta :)

én ezek után úgy döntöttem hogy kipróbálom ezt. 1 hónapon keresztül szedtem propoliszos vitaminokat.minden félét. immunerősítő ételeket ettem. rengeteg céklát meg fokhagymát meg mindent amiről azt írták hogy immunerősítő hatása van.párom (akinek nem volt semmi tünete szintén szedte, ette, itta amit én )

bár sose használtunk sikosítót, onnantól kb 2 hétig sikosítónak használtuk az oliva olajat. már a 3. "használat" után kisebbek lettek a szemölcsök. és kb 2 hét után már belül se éreztem egy darabot se!

rá kb3 hónapra elmentem dokihoz. kivizsgált és semmi bajom nem volt. ez 1 évvel ezelött történt. azóta sincs semmi :)

2017. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!