Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hazamenjek, vagy emiatt...

Hazamenjek, vagy emiatt felesleges?

Figyelt kérdés
Az van, hogy én koleszos vagyok Győrben, de Sopronban lakom. És most az van, hogy nagyon kapar a torkom, náthás vagyok, és azt hiszem begyulladt a fülem. De az a baj, hogy még csak év eleje van, és máris hiányoznék. Aztán még lenne is egy kis dolgom, de már nagyon rosszul érzem magamat. Szóval mit tegyek?

2017. szept. 4. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggel kiderül, hogy hogy vagy. Ha rosszul vagy, menj haza. Úgy egy kínszenvedés suliba lenni, figyelni sem lehet.
2017. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, így lesz. Köszönöm ^^
2017. szept. 4. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Uhh, nem hangzik jól. Fősuli/egyetem vagy középsulis vagy? Ha az utóbbi, akkor szeirntem menj be suliba, és a tanárok úgyis látni fogják, hogy nem vagy jól, szóval hazaküldenek.

Engem anyum egyszer hasonlóan küldött el suliba, és 2. óra után haza is küldtek, tesiznem sem kellett :D

2017. szept. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, középsulis vagyok:) és mindenképp bemegyek suliba. Csak azért szeretném kibírni a hetet, mert nagyon nagy hiányzásnak írják ezt be, és a gyakorlati időmet is nézik. Én csak a fülem miatt aggódok. :(
2017. szept. 4. 06:10
 5/6 anonim ***** válasza:
De azért menj el dokihoz
2017. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp úgy lesz
2017. szept. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!