Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szúr, fáj, vagy enyhén görcsöl...

Szúr, fáj, vagy enyhén görcsöl a hasam felső része jobb oldalon reggeltől kezdve. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hát ezek a tünetek amiket leírtam. Amikor felkeltem már éreztem. Van amikor jobb van a mikor rosszabb. Eddig még nem volt ilyen. El lejet viselni de azért nem kellemes. Van olyan amikor átmegy a másik oldalra is. Nem tudom, hogy ez miért lehet. Volt már valakinek hasonlója? Mi történt vele? Elmülik magától?? Amúgy vannak bizonyos helyzetek amikor nem is érzem. De viszont olyan is van, hogy levegőt veszek és fáj, aztán újra levegeőt veszek aztán megint fáj. Légyzsi segítsetek!!

2017. szept. 7. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az a máj. nekem havonta egyszer csinálta, napokig.


szóval ha viszel be valami szemetet, pl energia ital, túlzott kávé, alkohol stb, akkor fájhat. Én leszoktam az energiaitalról, azóta semmi bajom. Ilyenkor igyál valami köménymagos teát, az nekem segít

2017. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sörtől is lehet?? Mert azt ittam előtte sokat.
2017. szept. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!