Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek hogy hamar rendbejö...

Mit tegyek hogy hamar rendbejöjjek?

Figyelt kérdés

Az egész tegnap reggel kezdődött. Mikor felkeltem akkor nagyon erősen fájt a torkom.

Napközbe 3 homeogenét szopogattam el (max 4-t lehet egy nap) viszont semmi nem változott.

Napközben vizesen áttetszően kezdett folyni az orrom. Hazaértem, arc szaunáztam, közbe gyakran kellett orrot fújnom.

Most pedig 21:14 óta próbálok aludni de egyszerűen semmi esélyem rá. El van dugulva az orrom, száraz a torkom és alig kapok levegőt. Az orromból az a tipikus sárgás-zöldes nyálka jön, de ezt csak este vettem észre.


Mit tegyek hogy jól legyek? Nagyon nem kellene egy megfázás így szeptember elején.


(Még annyi, hogy sose volt olyan hogy torkom és orrom egyszerre nincs rendben, szóval jelenleg ez kínszenvedés)


Mit ajánlotok? Orvoshoz ezzel nem akarok menni mivel megfázásról van szó, inkább ilyen teás meg ilyesmi megoldásokra lennék kíváncsi. Szeretném ha 4-5 nap múlva már kutya bajom lenne.


Előre is köszönöm!



2017. szept. 8. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hagymatea.

Éjjelre egy felvágott hagymát tesszel a zokniba és úgy a lábadra húzod.

2017. szept. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Napi egy-ket citrom leve, meleg (nem forro) kamilla teaba facsarva.

Napi 2000 milligram c vitamin.

Mellette sok folyadek bevitel, es este koran lefekves.

Fokhagyma nyersen minden mennyisegben. Akar piritosra kenve, de ha ugy nem megy, akkor zuzd ossze es mezzel csak ugy vedd be.

Naponta ketszeri sos vizes torok oblites. (Egy deci meleg vizhez teszel egy evokanal sot, es legalabb otszor egyenkent husz masodpercig gargarizalsz.) Utana nem ihatsz egy darabig.

Ha ezt teszed, 2-3 nap sem kell, lehet hogy mar holnapra kutya bajod. Sajat tapasztalat, de csak akkor hasznal ha minel gyorsabban elkezded, mert ha kifejlodott a natha akkor mar nehezebben gyogyulsz meg.

2017. szept. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2

En is ezeket szoktam csinalni😊

A zoknis alakra meg nem tok mit mondani😂

2017. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es valaszolonak 50%-ot? Megis miert, mi az apam fulet vartatok? Orvos nelkul megis mi tobbet lehet meg tenni? Mi a 100%?

Az ott leirt recept amugy tokeletes.

2017. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!