Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokmandula műtét nagyon...

Torokmandula műtét nagyon fáj? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval 2 hét múlva veszik ki a mandulámat, és nagyon félek, hogy mennyire fog fájni. Úgy tudom, általában ovis korban szoktak ilyen műtétet végezni, de akinek később volt és emlékszik rá legyen szíves írja le, mert nagyon kíváncsi vagyok, és nem vagyok túl bátor.
2017. szept. 13. 07:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 17 éves koromban vették ki a tályogos mandulámat.Ennek már 13 éve. Sürgősségi műtét volt,mert a saját nyálamat sem tudtam már lenyelni,mire normálisan foglalkoztak velem. Nem altathattak,végig ébren voltam. Kaptam egy bátorító szurit,utána besétáltam a műtőbe,ahol rám adták a kórházi ruhát és beültettek egy székbe. A doki egy irgalmatlan hosszú tűvel elzsibbasztotta a mandulát és a torkot,amiből semmit nem éreztem,csak rohadt ijesztő volt az a b@.i nagy tű. Kb fél óra alatt megműtött,semmit nem éreztem az egészből,csak féltem. Utána jött a kellemetlenebb része... vizes borogatás a nyakra és 2 liter teát meg kellett innom utána,ami nagyon nehezen ment,mert akkor már fájt nagyon,kezdett elmúlni a zsibbasztó,nem bírtam nyelni és sírva itatták meg velem,de másnap már jobban voltam. Szóval ne parázz,nem fog fájni maga a műtét,de ha a nővér azt mondja igyál,akkor igyál,mégha ku...ára is fáj!!!
2017. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!