Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ittam üvegből tequilát egy...

Ittam üvegből tequilát egy részeg ausztrál után aki utána vért hányt. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este iszogattunk pár haverral deák téren csajoztunk ilyenek és összefutottunk egy totál káros részeg ausztrál csávóval kivel tök jól lespanoltunk bemutatott az anyjának videochatbe meg minden :D. Eddig mind szép és jó viszont ő egy helyi kisboltba megvett egy 4000forintos tequilát egy 10000esből és a visszajárot otthagyta elkezdtünk iszogatni adtuk körbe és eygy idő után elkezdett vért köhögni a pali. Aztmondta annyimt piált már hogy megy tönkre az egész immunrendszere és bomlott konkrétan a bőre a kezéről... nem tudom lehet e összefüggés. Mindenesetre most attól tartunk mindannyian hogy nem kaphattunk e el tőle valami betegséget AIDS-et vagy bármit mert nem nagyon tetszik az ötlet hogy egy vért köhögő részeg ausztrál után ittunk...

2017. szept. 16. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1# surgosen fejezzetek be hogy valami vadidegennel kozos uvegből isztok!!!!

2# az alkohol a legtöbb bacit, virust megöli, főleg a tiszta szesz (gin, vodka, tequila), de azért figyeljétek magatokat..Lehet amúgy olyan baja van amit nem tudtok elkapni sehogysem, de attol meg legkozelebb vegyetek 200 ft-ert 5 db muanyag poharat.. ki tudja mit hordozott a csávo...

2017. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt annak az ausztrálnak elég baja. Lehet hogy reflux-ban szenved.

Nyugi nem lesz semmi bajod. De azért óvatosan!

2017. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!