Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen multivitamint vegyek?

Milyen multivitamint vegyek?

Figyelt kérdés

Nekem a sporthoz érdemes izületvédőt is használnom.

Eddig Scitec Nutrition Mega Daily One Plust szedtem csak, gondolkodtam, hogy kiegészítem egy izületvédővel, például Scitec Joint-X-el is.

Találtam egy vitamin pak-ot, amiben van izületvédő is.

Builder Pak a neve:

[link]

Ez árban jobb.

Szerintetek érdemes még mellé innom étkezési zselatint is?

Előre is köszönöm a rám szánt időt.



2017. szept. 25. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemtúl erős,sőt nagyon gyenge szinte semmi a Mega Daily,probálhatnál mást,vannak joval erosebbek ettol...ezenkívul mindig nézd meg a hatoanyagokat,ha kevés belle valami ami a legfontosabb akkor egészítsd ki.pl: c vitamin 1500mg minimálisan,D3+K2 (mivel sokan nemtudják de d3 csak k2-vel hasznosul) : 2000-4000NE szeptembertol-májusig.... omega 3 1000 ebbol 3x egy nap...joint x ha esetleg idosebb vagy,vagy ha fiatal és sokat edzel...
2017. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!