Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti a tenyereteket vagy a...

Ignis Subdialis kérdése:

Ti a tenyereteket vagy a kézfejeteket (a másik oldalt), esetleg az alkarotokat kapjátok a szátok elé, ha köhögtök?

Figyelt kérdés
A zsebkendőt azért nem kérdezem, mert gyakran köhögünk váratlanul és lehetetlenség előszedni ilyenkor ezt. Az érdekel, hogy ha betámad a köhögés és gyorsan kell cselekedni, akkor mit tesztek gyorsan a levegő útjába?

2017. okt. 2. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én zsebkendőt amúgy sem teszek a szám elé ha csak szimplán köhögök. Mindig van a zsebemben.


Ha pedig kis köhögés, akkor a tenyeremet, ha nagy és hosszan tartó akkor már a felkaromat szoktam.

2017. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
könyökhajlat
2017. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tenyeret semmiképp,mert azzal fogdosunk dolgokat és nem akarunk megfertőzni másokat. Kézfej vagy alkar.
2017. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A könyökhajlatomba köhögök. Tenyérbe köhögni-tüsszögni a leggusztustalanabb szokások egyike.
2017. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is a könyökhajlatom használom erre.
2017. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig mas, szitutol fugg. Egyedul a zsepis megoldasra nem volt pelda, az csak orrfujkalasra hasznalatos. Ha vmi van a kezemben akkor hajlat, ha ures a kezem akkor tenyerrel az arcom fele, ha nem kohoges csak kis kohhintes akkor valamiert kezfejjel az arcom fele. De csak a jobb kezem használom erre :D
2017. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Könyökhajlat, vagy ha nem megoldható (pl munka közben) akkor a vállamat köhögöm/prüszkölöm telibe elfordított fejjel.
2017. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A rajtam lévő felső pólóba köhögök. Elöl felhúzom a szám, orrom elé.
2017. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha asztmás köhögés akkor bármelyik, ha meg vagyok fázva akkor kézfej vagy alkar.
2017. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig van a zsebemben zsebkendő, az gyorsan elő tudom kapni.
2018. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!