Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Mikor leszek...

Mi bajom lehet? Mikor leszek jobban?

Figyelt kérdés
17 eves lány vagyok. Hétfõn egy picit éreztem napkozben, hogy nem 100%os a gyomrom, de azért tudtam enni, délután jó nagyot sétaltam a kozeli tóig, utana lefekvesig tanultam, tehat minden ment amit elterveztem. Hajnalban aznap viszont hasfájásra, hanyingerre ebredtem, kb 3-4szer voltam wc-n. Azota itthon vagyok, viszont hetfo ota gyakorlatilag egyszer voltam wcn es akkor is csak nagyon keveset, es a gyomorfajdalom pedig kezd pokolivá, elviselhetetlenné válni. Csak krumpli, fott repa stb ilyen kimelo kajakat eszek, egesz nap fekszek, de mar nagyon mennek iskolaba mert utálok lemaradni. A hasfajas miatt aggodom nagyon, a gyomorszaj korul fáj foleg. Gyakran mar sirni tudnek tole.orvosnal voltam, azt mondta, valami virus lehet es a hetre kiirt, de szamomra eleg riaszto, hogy semmo javulast nem tapasztalok.

2017. okt. 7. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz kontrollra. Lehet,hogy nem is vírus..
2017. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam is így volt, neki vírus okozta. Ő egy hétig és még egy kis ideig maradt otthon. Fájdalomcsillapítókat szedhetsz? Használnak?
2017. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!