Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A belső szervek elfolyósodása...

A belső szervek elfolyósodása hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Mivel nem ismerem sem az angol, vagy akár a latin megfelelőjét nem tudok rá képet keresni.

2017. okt. 14. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdêst nem értem.Mire gondoltál?
2017. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra, hogy egy képet keresnék elfolyósodott belső szervről a google-ból, csakhogy magyarul beírva nem ad ki képet. Mivel nem tudom angolul, vagy az orvostudományban használt latin nyelven a kifejezés megfelelőjét, ezért így sem tudok rákeresni.
2017. okt. 14. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én orvos vagyok, de így sem értem miről beszélsz. Mégis mitől folyósodnának el a szervek?

Halál utánra gondolsz? Vagy mégis mire?

2017. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyedül az agyat tudom,hogy halál után elég hamar bomlani kezd. Illetve agyhalál esetén(agytörzsi beékelődés)a CT-n úgy néz ki az agy egyes esetekben, mintha bizonyos részei összeolvadnának,összefolynának.
2017. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudom melyik betegséggel kapcsolatban hallottam ezt. Teljesen tönkreteszi a belső szerveket és így jellemezték, hogy elfolyósodtak. Én ebből arra gondoltam, hogy a kötőszövetek sokkalta lágyabbá váltak, talán olyan állapotba jutottak, mint amikor egy vízzel telt nylonzacskót tartanánk a tenyerünkben. De lehet, hogy tévedek. Ezért szeretnék látni egy képet elfolyósodott belső szervről.
2017. okt. 15. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja.Az a hasnyálmirigy.Acut pancreatitis,azaz hasnyálmirigy gyulladás tud olyat csinálni,hogy a hasnyálmirigy emésztőenzimei felemésztik a szervezetet.Pancreas tumorok is ezért gyógyîthatatlanok.Műtét után néhány nappal varratelégtelenség léphet fel,megindulnak a pancreas emésztőenzimjei.
2017. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!