Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Apranax 550-et szedek 3 napja...

MANDINGO kérdése:

Apranax 550-et szedek 3 napja kettesével (kb.1000 mg naproxen) tüszős mandulagyulladásra, napi 3 alkalommal, határérték felett van jóval, tudom, lennt folytatom?

Figyelt kérdés
Első pár napban hatott, de ma gyakorlatilag mintha be sem vettem volna,gyomorpanaszaim sem jelentkeztek. A betegség előtti pár hétben majdnem minden nap kb. 200 gramm alkoholt vittem be (sac/kb 5-6 deciliter vodka) a szervezetembe. Lehet összefüggés a gyógyszer hatékonysága és a máj toxinlebontó képességének gyorsasága között?

2017. okt. 20. 02:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de a tüszős mandulára nem Apranax kell, hanem antibiotikum. Talán ezért nem hat.
2017. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az Apranax egy fajdalomcsillapito, tunetek semlegesitesere hasznalom antibio mellett, de koszonom, hogy megtiszteltel a valaszoddal.
2017. okt. 21. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!