Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV fertőzött?

Lehetek HIV fertőzött?

Figyelt kérdés

Keletkező a múlt hónapban étvágytalanság kompolt illetve hogy ha enni akartam akkor nem tudtam már hányingerem volt Illetve sok volt a savam és hajat ettem kihánytam.

Illetve már hónapok óta köhögök most abbamaradt "lekopogom"

Olvastam hogy a HIV fertőzés tünetei lehetnek ezek de amikor vettem antibiotikumot az étvágytalanságra akkor megszűntek a gyomor panaszaim és körülbelül egy két három napra már tudtam enni és amikor savlekötőt szedtem utána meg a köhögésre a két hétre jelentősen csökkent..

Ezlehet HIV?

Voltam ket lanyal akivel nem hasznaltam gumit

De ok nevernek tanulnak



2017. okt. 27. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki "never", még lehet HIV-es, és ha "nővér"-re gondoltál, külön gratulálok a két leendő egészségügyi szakembernek, akik nem képesek a biztonságos nemi életre, ha már a random partnerük ennyire felelőtlen.
2017. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat elege felek... kulfoldon tanulok... igen nover bocsi csak nehez angol bill rol irni xD.

Az a baj mindig a legrosszabra gondolok.. es hajlamos vagyok bemeselni magamnak mindem egyes tunetnel...

2017. okt. 29. 02:49
 3/3 anonim ***** válasza:

1) A HIV-nek már csak előrehaladott stádiumában vannak ilyen tünetei. De hidd el, ha egy előrehaladott HIV fertőzésed lenne, ennél durvább tüneteket is produkálnál.

2) Ezek alapján valamilyen gyomorban lévő baktériumra gondolnék (ha sok savval társul akkor főleg Helicobacter pylori-ra), amin valóban javíthatnak bizonyos antibiotikumok. A köhögés meg lehet a túlzott gyomorsav-termelés eredménye. Ha a sok gyomorsav feltör a nyelőcsőbe irritálhatja az idegeket, attól pedig köhögsz. A legtöbb "ok nélküli" köhögés a refluxra vezethető vissza, ami pedig jól kezelhető.


Egyszóval: keress fel egy gasztroenterológust, de ez biztos nem HIV.

2017. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!