Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lányok! Mi volt a legkínosabb...

Lányok! Mi volt a legkínosabb élményetek a gyomorrontással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra vagy kiváncsi hogy fostak e?
2017. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. nov. 2. 10:51
 3/8 anonim válasza:

Masik varosban jartam altalanosba. Suliba menet reggel ereztem, hogy csavar a hasam es hanyingerem is van, de fontos volt, hogy bemenjek aznap, szoval bevallaltam a napot. Egy szo mint szaz, egesz nap bef*sas kozeli allapotban voltam, a nap vegen elindultam a buszmegalloba diadalittasan, orulve, hogy vegigvittem a napot...amde az odauton kegggggyetlen tekeres ES akkor mar durva inger is jott ram. Ott szobroztam az uton, probara teve a zaroizmaim, vegul ugy dontottem, visszaindulok a suliba es elintezem amit el kell, hiaba gyulolok nyilvanos wc-t hasznalni.

Szoval ilyen dramai izzadas, kinzott arckifejezesek es dobogo sziv mellett suhantam vissza, fel lepcsokon, es mar EPPEN nyultam a wc kilincseert...amikor az addig hosiesen kuzdo zaroizmaim megadtak magukat. Szoval magyarul bef*stam, higabbat, mint oregapam halaszleve. Es papir se volt se a wc-ben, se nalam. Story end, egyutterzo siras megengedett. Varom azt, aki felulmul.

2017. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném, ha együtt nevetnénk a kínos dolgokon.
2017. nov. 2. 10:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes történet!
2017. nov. 2. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nálad valami fétis?
2017. nov. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fosás fétis.
2017. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer másodikos koromba azt mondták napkozi ideje alatr tilos bemennunk az epuletbe (???) Mondom ok, ramjott a cifra, hat szuper volt mondhatom, volt egy arnyekos lombos bokros hely ahol fostam egy jot, egyik lany osztalytarsam elkisert. Az a szemet utana odahivta az osszes osztalytarsam es kirohogtek meg kavicsokat dobaltak a kulámba:(

Utolag nagyon vicces:DDD

2018. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!