Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » MS beteg vagyok. szeretnék...

MS beteg vagyok. szeretnék őssejt beültetésre menni, de a dokim azt mondja, h ha megakarok halni, akkor csináljam. Miért is? Nem értem. Végre van valami találmány erre a fránya betegségre és akkor is. Miért is?

Figyelt kérdés
minden ami őssejt beültetés, az érdekel
2010. máj. 30. 22:32
 1/2 anonim válasza:

Az őssejt beültetés még csak próbálgatás - vagy sikerül, de inkább nem!:((

Mostanság a nyaki verőér átfúvásában reménykednek. Olvasod az Esemény magazint?

2010. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem SM beteget akartál írni? Az őssejt beültetést még csak Kínában és Ukrajnában végzik.Költséges nagyon és még nem lehet tudni,hogy milyen mellékhatásai lehetnek és a későbbiekben pontosan mit okozhatnak.Vannak látványos javulások és biztos,hogy ha beteg lennék és lenne pénzem én is megtenném,mert az nem vigasz,hogy majd 20 év múlva bizonságosabb,nekem addigra már mindegy,de valóban,egyenlőre ez még kisérleti stádiumban van és aki fizet érte,az is kisérleti alany,nem kap garanciát a gyógyulásra.
2010. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!