Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Félek, lehet hogy megfertőzöm?

Félek, lehet hogy megfertőzöm?

Figyelt kérdés

Idős, demens rokonom egy éve van a krónikus belgyógyászaton. Hétfőn átviszik egy otthonba. Sajnos elég rossz állapotban van talán a tavaszt sem éri meg, itt viszont már nem maradhat. Szép kort élt meg, 86 éves. Egy hete gyógyultam ki az influenzából átvihetem rá a fertőzést ha meglátogatom??

Sajnos az otthon vidéken van, tőlünk nagyon messze nem biztos hogy még lesz alkalmam látogatni:((( ti mit tennétek, bemennétek hozzá még mindig fújom az orrom és köhögök de megfázhattam közben..lázam már egy hete nem volt! Ráadásul úgy tudom látogatási tilalom is van már néhol..


2017. nov. 18. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne egy orvossal beszélni erről, esetleg hívd fel a kórházt ahol ellátják.
2017. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondoltam. max. bemegyek és csak pár percet maradok többen megyünk ma.:( Köszönöm a választ!!
2017. nov. 18. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!