Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szeretném megelőzni a súlyos...

Szeretném megelőzni a súlyos fertőzéseket és a rákot, tippek?

Figyelt kérdés

Évek óta nem voltam szűrésen, sem orvosnál, akkor sem, ha beteg voltam. Mindig vettem lázhúzót meg c-vitamint a patikában, aztán helyrejöttem. Mivel párom csúnyán ekcémás, és én is allergiás vagyok az illatszerekre, egy ideje fertőtlenítőszerek helyett is csak eco tisztítószereket, ecetet és szódabikarbónát használok.

Akkor kezdtem aggódni (3 hónapja) az egészségemért, amikor láttam egy fiatal nőt, aki elvesztette a kezeit és a lábait egy fertőzés miatt. Azóta leszoktam a dohányzásról és újra beszereztem egy rakat fertőtlenítőszert. Ettől viszont nálam is ekcéma jött elő, fulladok és fáj a fejem. :( Arra gondolok, biztos a bacikat sem kíméli ez a sok vegyszer, de ha belélegzem a saját sejtjeim is károsodnak, és félek, hogy végül emiatt lesz valami súlyos rákom...


Szóval a kérdésem igazából az, hogyan fertőtlenítsem a környezetemet biztonságosan? Milyen szűrésekre érdemes elmennem, ha meg akarom tudni, milyen az egészségi állapotom (nem vagyok-e cukorbeteg vagy rákos, vashiányos, vérszegény)? És mivel támogathatnám, erősíthetném meg az immunrendszeremet? Érdekelnek természetes praktikák de étrendkiegészítők, vitaminok is.


A segítséget előre is köszönöm! :)



2017. nov. 19. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el laborba vérvételre 😊
2017. nov. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyerstáplálkozás diéta


Nyres zöldség-gyümölcs lé fogyasztás (főleg cékla és répa tartalom)


Nyers kurkuma (por) fogyasztás


Magas D és C vitamin bevitel (lehetőleg organikus forrású vitamin)


Mega multivitamin kúra


Bétaklükán, Kolosztrum és Astaxanthin fogyasztás


Bocsi nincs időm kifejteni de ezeknek nézz utána.


Plusz ajánlom:


[link]

2017. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg menj el egy 'nagylaborra', a süllyedésből meg a gyulladási faktorokból azonnal lehet látni h van e rejtett betegséged vagy rákod, illetve a többi értékből is kapsz egy képet h minden rendben van e (máj funkció, vér alakos elemeinek a száma stb).
2017. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!