Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi tegyek az ilyen foltok ellen?

Mi tegyek az ilyen foltok ellen?

Figyelt kérdés
Mindigis pattanásos voltam, de az utobbi egy évben egyáltlán nem múlnak el piros folt marad utánna, illetve már alapból foltok is előjönek és semilyen modon nem változnak csak ott vanak.
2017. nov. 21. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom elképzelni a foltjaidat. Lehet allergia jellegű, ételtől, mosószertől, azt ki lehet figyelni, hogy mitől jön elő. Lehet ételérzékenység, arra nehezebb rájönni, de ha az emésztéseddel is van gond, akkor ez is eszembe jutna. És hormonális jellegű is lehet. Érdemes lenne legalább a háziorvoshoz elmenni.
2017. nov. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel egyre romlik, én ételintoleranciára gondolnék. Úgy tudom, arra úgy tudsz rájőnni, ha egy-egy fajta ételt - pl. liszt és tészták vagy tej és tejtermékek - elhagysz nèhány hétre és figyeled a változást. Olvass utána, de mindenképpen beszélj orvossal!
2017. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell napokig, hetekig kisérletezned, az allergia teszt villámgyorsan választ ad a problémára. Fordulj a körzeti orvosodhoz, Ő ad beutalót bőrgyógyászhoz, diabetológushoz, allergia vizsgálathoz, mindenhová ahová szükséges. Nem látszik túl veszélyesnek, de ettől még lehet az, mert mi csak laikusok vagyunk. Szakemberre van szükséged nem tanácsra!
2017. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!