Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha fertőző betegségem van ami...

Ha fertőző betegségem van ami nincs megállapítva, és a Háziorvosom nem látott el rendesen szólok az ÁNTSZ-nek megbüntetnek vagy segítenek?

Figyelt kérdés

(Akit le is cserélek) Hétfőn már új háziorvoshoz megyek, épp antibiotikumot szedek de azt nőgyógyász írta fel...

(Budapest)



2017. nov. 24. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég kusza a kérdés!

Honnan tudod hogy fertőző, saját magad állapítottad meg?

Az sem mindegy milyen fertőzés, mert mindegyikre a gyógyszer nem használ.

Tehát kifejtenéd bővebben?

2017. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első mindent leírt - zavaros a kérdés.

Honnan tudod, hogy mi a gond, és hogy fertőző, ha a doki nem véleményezi?! Mindegy is honnan, de a szakvélemény kell(ene) ennek alapján biztosan lehet panaszt tenni, és persze tedd is meg.

Vállalt már a másik doki?

Azért sztem tudakold meg, mielőtt lépsz!

2017. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van az új doki, vér vételre küldött de az nem nézi a vírust, elvileg. Azt mondta a fül orr gégésztől lehet tenyésztést kérni, de csak meg említette.

Van egy hat éves kis tesóm aki állandóan beteg és szoktam rá vigyázni félek hogy tőlem kapta el mert iskolába senki más nem beteg most nem is találkozom vele már gyakran emaitt , ezért az egész. Köhög, fullad nekem meg mindig rossz a kozerzetem,

A régi dokim meg nem látott el meg se hallgatott, nem tudtam akkor panaszt tenni ellene, most meg úgy érzem már késő, de lehet fogok mert ezt nem lehet annyiban hagyni hogy az embert nem látja el ha panasza van akkor se.

Most kíváncsi vagyok mi lesz az új orvossal de az Antsz milyen feladatot látna el az ügyben? Most a héten már intézem az orvos váltást meg jövő 7, meg vissza kell mennem hogy adja át a kartonkakt új dokinak.

2017. nov. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!