Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam valami hányásos,...

Elkaptam valami hányásos, hasmenéses vírust. Egész éjjel hánytam egy idő után viszont már csak víz jött ki belőlem. Elég szomjas vagyok de ha iszok fél óra múlva megint rohanok a mosdóba. Teát ajánlatos ilyenkor inni?

Figyelt kérdés
Esetleg ropi és háztartási keksz mellett mit lehet még ilyenkor enni?
2017. dec. 14. 08:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia!Most sajnos ez a sláger énis most estem át rajta.Krumpli a legjobb esetlek pár kocka étcsoki.Inni mindenképp igyál akár teát is!Kiszáradás alattomos észre se veszed ilyenkor.Jobbulást kívánok remélem pár nap és teis letudod :)
2017. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Kérj meg valakit, hogy hozzon a patikából hányáscsillapító kúpot, azt hiszem daedelon, de biztosan ajánlanak valamit. Azért kell kúp, mert semmi nem marad a gyomrodban.
2017. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inni mindenképpen kell,mert kiszáradhatsz.

De ne ugy hogy egy egész pohár vizet lehuzol.hanem csak kortyolgass mindig egy keveset

2017. dec. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Forralj vizet teának, azt iszogasd lassan, hogy ne száradj ki. Keksz és ropi os mehet egy kevés. Az a lényeg, hogy mindent apránként, egy keveset, ne terheld a gyomrod de ne is száradj ki.
2017. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. dec. 14. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:
A tea még jobb is ilyenkor, mint a víz, mivel ezt felforralod.
2017. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!