Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vállba kapott oltás után ez...

Vállba kapott oltás után ez normális?

Figyelt kérdés
Emlékeztető kullancsoltást kaptam 13 órával ezelőtt, de semmit nem éreztem ezelőtt pár óráig, amikor is elkezdett fájni a felkarom, majd a fájdalom azóta is terjed és erősödik, most már a lapockámtól a csuklómig fáj. A betegtájékoztató szerint az izomfájdalom egy gyakori tünet, de az normális, hogy órákkal később alakul ki és egyre nagyobb területet érint?

2017. dec. 15. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az immunreakció nem rögtön fejlődik ki hanem órákba bizonyos esetekben napokba telik. Az hogy izomfájdalmad van jó hír, hiszen a szervezeted védekezni kezdett.
2017. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korábban sosem volt ilyen tünetem. Két napon át brutál fájt, Cataflam-ot javasoltak 2 napig napi 3x, szedtem és fájt közben is. Most már enyhébb, de még mindig fáj. Tehát több mint egy hete - ez normális?
2017. dec. 23. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz! Addig pedig kösd be vizes ruhával a karodat.
2017. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!