Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen érzés a tüdőgyulladás?...

Milyen érzés a tüdőgyulladás? Tapintásra is fáj? Nincs láz csak köhögés. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A gyulladás lázzal jár!
2017. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mindig ;)
2017. dec. 23. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
A láz és a hátfájás elég jellegzetes tünetei a tüdőgyulladásnak. Tapintáshoz nincs köze. Addig is, amíg eljutsz orvoshoz, toljál sok vitamint, meleg teát, esetleg Neocitrant vagy más forró italt, és pihenj sokat ágyban fekve. Ezek minden légúti betegségben hasznosak, és lehet, hogy meg is gyógyulsz, mire az orvosig jutsz.
2017. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha égő ház miatt van, az elég fájdalmas.
2017. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Saját példám, hogy bármilyen nagyobb betegségem is van, lázam soha nincs! Most tapasztaltam meg én is sajnos az ünnepek előtt a tüdőgyulladást (2 hétig itthon feküdtem miatta). Nekem légzési nehézségeim voltak miatta, nagyon sok köpet jött fel, a mellkasomnál kb. 2 tenyérnyi helyen, főként nyomásra fájt.
2017. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nagyon nagyon ritkán vagyok beteg, általában csak télen szokott elkapni a nátha.... De ez ami most van háááát én már nem tudom.. Magas a fájdalom küszöböm de 10es skálán 9 annyira fáj.

Tüsszenteni nem merek, se köhögni annyira bele szúr akkor. Meg minden levegő vételnél is. Kegyetlen.

Voltam ügyeleten szombaton. Elvileg tiszta a tüdő/szív. Írt fel fájdalom csillapítót h valószínűleg csak valami ideg/izom megrándult vagy ilyesmi a sok köhögéstől. Azt mondta h ettől a gyógyszertől 2-3 nap múlva jobb kell h legyen (illetve h el kell h múljon)

De én úgy érzem h inkább rosszabb :(

Mai nap úgy érzem mintha már a lapockámnál is fájna.

Szerdán vissza megyek a háziorvosomhoz is.

Mert még köhögök is (sűrű sárga köpet)

2017. dec. 25. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor volt tüdőgyulladásom. Se láz, se fájdalom. Viszont jóval gyengébb voltam a megszokottnál. Azon a dombon, ahol egészségesen simán felhajtottam kerékpárral, olyankor le kellett szállnom, és tolni a kerékpárt.

Sohasem mentem táppénzre, mert ülőmunkát végeztem (tervezés) így nem okozott gondot. Az idegeskedés többet ártott volna, ha otthon fekszem, és nem tevékenykedhetek.

2017. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6-ra válaszolva, nekem köpet és köhögés csak akkor jött, amikor a gyulladás már elmúlt. Köhögés közben nekem is fájt az izomláz, amit a köhögés okozott, mert megerőltette az izmokat.
2017. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kend be magad disznózsírral, és bugyoláld be, az gyulladásra is használ. Nem vicc, a gyerekeim a sok xar minden után ezt használták még a skacoknál is, olyan jól bevált nekik is
2017. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nekem te ne válasza:
Nem kapsz levegőt, fáj a hátad és szúr a tüdőd. Ja és szarul vagy
2018. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!