Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kezemről átkerülhet máshova...

A kezemről átkerülhet máshova is a szemölcs?

Figyelt kérdés
van jópár szemölcs a kezemen az ujjaimon főként. Próbálok megszabadulni tőllük de nem is ez a lényeg, hanem félek hogy ha mondjuk megfogom az arcom vagy a lábam vagy más testrészemen a börhöz érek hogy arra a másik testrészre át tud terjedni a szemölcs? tudom hogy több fajta vírus okoz szemölcsöt és más más helyen fordulnak elő a fajták, de ez az ujjamról szerintem sima hétköznapi szemölcs, átkerülhet máshova?

2017. dec. 29. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos igen át tud terjedni ha megsérül. Fagyaszd le őket erre való szerrel és akkor nincs probléma vele.
2017. dec. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de én úgy tudtam hogy az a fajta csak kézen van meg ujjakon és olyan helyekre mint például az arcom nem tud átterjedni most akkor mégis?
2017. dec. 30. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!