Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetek, ha sűrűn jelentke...

Mit tehetek, ha sűrűn jelentkező herpeszem van?

Figyelt kérdés

mit tehetek ha sűrűn jelentkező herpeszem van?

mi rá a legjobb megoldás? találtam VirAgo néven futó tablettát a neten, de 8000ft. sajnos annyit nem tudok kiadni érte, a krémek amiket reklámoznak is...nem éppen sokat érnek. újabban szappan is kenyem, de az sem túl hasznos. Mit tudtok tanácsolni?mert borzasztó dolog a herpesz, és már nagyon szenvedek tőle!!!

általában egy herpesz nálam egy-másfél hétig van.

de eddig ez volt életem legrosszabb hónapja! 4herpeszem volt egyszerre, egymás mellett! soha ilyen még nem fordult elő!mert általában csak 1van, egyszer volt2, de most??tisztára összeomlok, kérlek Segítsetek!!!


2007. nov. 27. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress fel egy homeopátiás orvost! A homeopátiában minden gyakran jelentkező bajt úgy orvosolnak, hogy a beteg teljes kikérdezése alapján meghatározzák az alkati szerét, ami általában megoldja a problémát. Meglepő eredmények tudnak születni!

Jobbulást!

2007. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy idoben nekem is ilyen volt sot 4 volt es mire elmult jott egy ujabb.en ilyenkor rengeteg citromot szoktam enni nyersen es c vitamint,jegkockat tettem ra,de a hatasos az a krem es a sok sok c vitamin volt.de nem tudom miert mar 2 eve nem volt bene reszem.allitolag ha sokat idegeskedik az ember az is ingerli az idegvegzodeseket es attol is kijonnek meg laz stb...ha nagyon durva a helyzet keress fel egy borgyogyaszt,ne egyel es igyal mas utan es ne fogdosd a mar meglevo hebrakot(en igy hivom).
2007. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Ezt nem lehet külsőleg meggyógyítani, mert az csak ideiglenes megoldás! Elmúlik, de úgyis visszatér!

Tüneti kezelés csak! Ez a baj!

Én tudok egy sokkal jobb, hatásosabb módszert, mert ezt is belsőleg kell kezelni, és gyógyszerek nélkül, teljesen természetes módon tudsz gyógyulni, úgy, hogy lehet, hogy többé nem is lesz bajod a herpesszel!:-))

Ha érdekel, írj nekem.

Üdv.

2007. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Tudom milyen rossz dolog a herpesz. Szerintem, ez azt jelenti, hogy vitamin hiányod van. Szedjél nagy dózis vitamint és nem fog kijönni a herpeszed, saját tapasztalat. Lenkei Gábornak van jó összetételű vitamincsomagja.
2007. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az immunrendszered le van gyengülve. Bőrgyógyász tud segíteni. Kúraszerű injekció.
2007. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

hallott már valaki arról, hogy minden betegségnek lelki oka van? a herpesznek is pl. az sem mindegy, hogy hol jelenik meg ez is mérvadó...

irj, ha még nem oldódtak meg a gondjaid!

2007. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem a telvirán gyógyszer vállt be.Csak orvos írhatja fel.
2007. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem menstruálsz, amiatt is lehet, hogy lassan meg fog jönni az első mikulás :-) Ha ezen túl vagy már, akkor lehet az immunrendszer gyengesége, stressz (bátyámnak az államvizsgája előtt volt egy akkora a homlokán, mint egy rózsa), de lehet Epstein-Barr vírus is, amit mononukleózis infectiosa néven is emlegetnek. Nekem ez utóbbi van, volt sokszor herpeszem, de komolyan csak egyszer voltam beteg emiatt, úgyhogy nem kell betojni, nem halálos. Egyet nem javaslok: herpesztapasz. Barátnőm kipróbálta, és olyan szépen szétterjedt a tapasz alatt a cucc, hogy 2 hétig szívott vele, és rohadt ronda is volt.
2008. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!