Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen probiotikum+prebiotikum...

Milyen probiotikum+prebiotikumot (Szinbiotikumot) tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Panaszaim már vagy másfél éve a következők:


Alhasi, köldöktáji feszülés, nyomásra tompa fájdalom, gázosság, ritkán hasmenésem, ritkán hasi görcsök. Nincs se lázam, se hányingerem, székrekedésem ritkán van, vér sincs a székletemben, stb. Voltam már UH-n, laborvizsgálaton, ételallergiateszten, minden negatív, másra már nem tudok gondolni mint a helytelen életmódra. Épp ezért kérnék segítséget, hogy tapasztalat alapján, vagy csak úgy ti milyen készítményt javasolnátok?



2018. jan. 8. 17:12
 1/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy olvasd el a Bélügyek c. irtó szórakoztató és nagyon tanulságos könyvet és olyan probiotikumot válassz, ami minimum 2 milliárd, klinikailag igazolt hatékonyságú törzsből származó baktériumot tartalmaz egy adagban. Nekem a Lactobifid bejött - prebiotikum is van benne, de a Jutavit is ilyen, csak abból inkább 2 kapszulát kellene szedni egy időben a biztos hatás eléréséhez.
2018. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Attól lehet ételallergiád hogy a teszt negatív lett. Ki kell tapasztalni hogy mire vagy allergiás.
2018. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azért egy vérvizsgálatnak illik hinni.. :D
2018. jan. 8. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvass utána. Tejfehérje allergiám van és ezt is vagy kimutassa a vér vagy nem.
2018. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért, neked volt vérvételed és nem mutatta ki? :)
2018. jan. 9. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok allergiás a zellerre, hogy a szurkálásos teszten épp csak bepirosodik, mint gyenge allergia. Eközben ha csak a számba kerül, lenyelés nélkül, oltári hasmenés-hányás-hasfájás-vérnyomásesés sokkom lesz, nagyobb mennyiségnél egész testre kiterjedő csalánkiütés és több napos rosszullét, kórházi ellátással. Ez alaphangon durva allergiás reakció, de az allergológus csak vonogatja a vállát, hogy biztos valami keresztallergia. Vérvételes teszt meg nincs erre. Az ételintolerancia teszt szerint intoleráns nem vagyok rá. Az intolerancia és allergia között nagy különbség van. A Tied inkább intoleranciára hajaz, nem allergia, allergiateszttel nem lehet intoleranciát vizsgálni, csak a köznyelvben keveredik a kettő.
2018. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!