Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthás voltam megyek ki...

Náthás voltam megyek ki belöle mikor moshatok hajat?

Figyelt kérdés
Már csak alig van bajom, torkom már jobban van, orrom már jol kapok levegőt

2018. jan. 10. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hogy függ össze a hajmosással?
2018. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan moshatsz ilyenkor hajat, csak arra figyelj, hogy ne légy kint hidegebb helyen, mint ahol a hajmosás zajlik. Illetve szárazra töröld át a hajad és szárítsd be! Ha ezeket betartotta, nem hinném hogy ártanál magadnak.
2018. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szóval úgy értetted a kérdést, hogy hajat mosol aztán kimész a hidegbe mondjuk?

Akkor mindenképp alaposan szárítsd meg a hajad, és húzz sapkát, vagy kapucnit, ma nagyon hideg van az elmúlt napokhoz képest. Ha a lakásban hideg van ne mászkálj vizes hajjal, de szerintem még törölközőszárazzal sem, nehogy megint megfázz, ilyenkor könnyű visszaesni. :)

2018. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiltja az Alkotmány az egyidejű náthásságot és a hajmosást? Nem is tudtam. (Bár az elmúlt években havonta políroznak rajta, nem vettem észre biztos.)
2018. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki pontozot le
2018. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!