Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szoktatok strandra vagy...

Szoktatok strandra vagy gyógyfürdőbe járni?

Figyelt kérdés
Volt már valamilyen betegségetek, amit onnan sikerült összeszedni?
2018. jan. 13. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Különböző féle bőrgombákat rendszeresen össze szoktam szedni...
2018. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még sose kaptam el semmit eddig.
2018. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gentalis herpesz ! Nagyon kellemetlen és a 4.antibiotikumot szedem miatta! Havonta kétszer kijön...

És tévedés hogy csak nemi úton lehet össze szedni . 1.nalam lehetetlen hogy ott szedjem össze 2.a nőgyógyász is megerősített

2018. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ritkán. Szerencsés helyen élek, itt van élő víz, ami ingyért van, és mindig jó hideg, tehát igazából nem szorulok rá a strandra. Jó persze, élő vízben van hínár, meg belekuláznak a halak meg minden, de a strandvízbe meg a strandolók csinálnak bele :D akkor már inkább kakkantson bele a hal :D

Ha nagyon rongyrázni akarok, elmegyek a Barlangfürdőbe, de évente az is max. 2-3 alkalommal van. Hát na, nem olcsó mulatság, de annak a helynek tényleg van hangulata, nemcsak egy medence oszt ússzál.


Gyógyfürdőket nemigen szeretem. Nincs reumám meg ízületi gyulladásom, szóval igazság szerint pénzkidobás lenne. Na meg némelyik gyógyvíznek olyan förtelmes szaga van, mint a kénköves pokolnak :D

2018. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. válaszadó, aki azt mondja, hogy genitális herpeszt szedett össze: Genitális herpeszt közvetlen bőrérintkezéssel lehet összeszedni. Gondolom, nem ülsz csupasz fenékkel olyan padra, amin más is csupaszon ül - talán, ekkor lenne még esély, de a vízben nem.

De valószínűleg más lesz, amit összeszedtél, ha egyszer antibiotikumot adtak rá. A herpesz nem baktérium, hanem vírus és nem hat rá az antibiotikum, ezt minden orvos tudja. Antivirális szert adnak rá, abból meg - legalábbis a herpeszre hatóból, (aciklovir) - nincs is négyféle.

2018. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat a "herpeszes" most a 3. válaszadó
2018. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen igazad van megnéztem és a herpesin nevű gyogyszer nem antibiotikum . Azt mondta a vízben kaphattam el, de akkor nem tudom az biztos h ott mert rá egy napra jött ki de akkor nem tudom h a víz vagy más a hunyó .
2018. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

E. colis húgycsőgyuszit szedtünk össze a párommal...Ez tuti biztos, hogy fürdőben, mert lombikra készültünk és minden hülye kencét leszedtek tőlünk és minden rendben volt. elmentünk egyet pancsolni és mikor megismételték mindkettőnknek volt. 1,5 évig kezelték. (Aztán spontán teherbe estem :D )

kedves 3-as: Herpeszt vízben tuti nem szedtél össze. Azt a párodtól is elkaphattad, ugyanis vn aki simán vírushordozó és semmi tünete nincs egész életében, viszont fertőz. Az alőfordulhat, hogy valamelyik termál víz irritálta a bőröd-nyálkahártyád és ennek eredményeképpen nálad pont a fürcsi után kijött.

2018. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!