Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tovább? Kihez forduljak...

Hogyan tovább? Kihez forduljak? Mit csináljak? Újra a régi akarok lenni!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt nekem nyáron egy feslőlégúti fertőzésem és arra kaptam antibiotikumot amit beszedtem, rá két hétre egy véres vizeletes betegségem, amire szintén kaptam antibiotikumot. A véres vizelet egy nap alatt megszűnt viszont az égető érzés nem. Vissza mentem háziorvosomhoz labor baktérium tenyészet vizsgálatra utalt be. A vérem nem mutatott ki semmit se a vizelet, viszont a baktérium tenyészet E-Coli baktériumot, amire megint kaptam antibiotikumot. Amit szintén beszedtem és észre vettem hogy nem stimmelnek velem a dolgok. A makkomon is kijött a húgycsőkörül piros folt, ami máig nem szűnt meg, a székelésem után viszketni szokott a végbelem. Aztán elmentem urológushoz, aki krónikus prosztata gyulladást állapított meg, amire szintén kaptam antibiotikumot (25 naposat). Vissza mentem kontroll vizsgálatra, már nem volt begyulladva meg a vizelési probléma is megszűnt. Aztán lett egy barátnőm akivel úgy is szexeltünk, hogy nem védekeztünk és neki is voltak vizelési problémái. Utána vége lett a kapcsolatunk nak (2 hónap után) rá egy hétre nagyon rosszul éreztem magam depressziós lettem, napokon át az ágyba feküdtem nem érdekelt semmi, dolgozni se tudtam így hát elmentem megint a háziorvosomhoz akitől szintén laborvizsgálat beutalót kaptam meg pszichiátriára. Laborom szintén semmi minden adat jó. Pszichiátriára elmentem majd elküldött Pszichológushoz. Teltek múltak a napok egyre rosszabbul éreztem magam, nem észlelem a külvilágot nem érdekel semmi, pénz se okoz boldogságot mint régen, úgy érzem mintha minden megváltozott volna. Vissza tért megint a vizelési problémák, csökkent a libidóm, teljes a káosz. Le akartam venni egy vázát, ugrottam és megrepedt a talp csontom oldalt, akkor kaptam egy hét fekvőgipszet meg 5 hét járó gipszet. Még rosszabbul éreztem magam. Mikor járó képes voltam, elmentem a pszichológushoz aki elvégezett velem 2 tesztet. Elmentem pajzsmirigy vizsgálatra is, ott is mindent rendben találtak. Arcomon is kijöttek ilyen gennyes sebes foltok, amire kaptam antibiotikumos kenőcsöt, amitől szépen elmúlt csak a helye maradt meg. Elmentem immunológushoz, aki széklet mintát kért illetve glutén tesztre vért, hétfőn megyek le adni ezeket. Ami nagyon zavar még most is, látásom romlott, indokolatlanul fáradékony vagyok, gyengébben érzem az ízeket, a szaglásom is romlott, végbél viszketés,makkon a folt nem múlt el, koncentráló képességem csökkent, történnek körülöttem a dolgok, de nem úgy érzem őket mint régen, minden megváltozott mintha nem is önmagam lennék, aki mindig vidám volt és örült minden apróságnak, régi dolgok nem boldogítanak már, teljesen reménytelennek érzem magam. Mikor lesz ennek már vége? Milyen orvosokhoz forduljak még? Esetleg Candida állhat a dolgok mögött? Folyamatosan ölöm bele a pénzt magán klinikákba, de semmi eredmény... Előre is köszönöm a válaszokat! (23 Fiú)

2018. jan. 19. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Minden dokinak elmondod az előzményeket?

Meg amikorelkezdesz egy kezelést, azt végig kell csinálni,és visszamenni tezstre, addig tart a kezelés, amíg negatív eredményednem lesz.

Ezek nem derültek ki a leírásodból, így csináltad-e.

2018. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen mindent végig csinálok. Hétfőn megyek vissza pszichiátriára és a mintát vinni immunológushoz. Végbél viszketéssel proktológusnál is jártam már, de semmit nem talált 18cm-ig
2018. jan. 19. 18:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Ablakos a mosógéped? Használsz öblítőt a mosáshoz?
2018. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen ablakos és használok

Miért?

2018. jan. 20. 08:46
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne használj öblítőt, és amíg látsz habot a mosógépben, mindig csinálj egy új öblítést.

Ha magadon hagyod fürdéskor a szappant, akkor is viszketsz, ugye ezt nem kell magyarázni?

2018. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor a családom többi tagja miért nem viszket?
2018. jan. 20. 16:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet candida, de egyéb kórokozók is elszaporodhattak a beleidben a sok antibiotikum miatt. Ez sokféleképpen kihathat az egészségi állapotodra, így a közérzetedre és a lelkiállapotodra is. A megoldás: vegyél egy ütős probiotikumot, szedd pár hétig, és próbálj egészségesebben táplálkozni, a candida diéta se lenne rossz ötlet (cukor, liszt elhagyása stb.). Igyál emésztést segítő gyógyteákat, gyömbérteát, és szedj vitaminokat. A húgyúti fertőzésre is vannak jó gyógynövények.
2018. jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Rendben, kipróbálom

Köszönöm!

2018. jan. 21. 08:44
 9/16 A kérdező kommentje:
Candida ki írtásához nem kell bélmosás? Meddig csináljam a kúrát?
2018. jan. 21. 09:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kell. Addig csináld, amíg rendbe nem jössz. Ez eltarthat pár hónapig, de sokkal értelmesebb, mint orvosokra és gyógyszerekre költeni a pénzt, miközben egyre betegebb leszel.
2018. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!