Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elmegyek az orvoshoz, és...

Ha elmegyek az orvoshoz, és ezt mondom akkor ír fel gyógyszert?

Figyelt kérdés
Lehet hogy elkaptam valamilyen féreg fertőzést, mert olyan tüneteim vannak, ha azt mondom az orvosnak, hogy lehet elkaptam a kutyámtól, akkor ír fel féreghajtót, vagy székletvizsgatra add beutalót?

2018. jan. 26. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem.

Elküld vérvételre + székletvizsgálatra. Ha nagyon feszegeted a székletet és nem indokolt, akkor kilehet fizetni a vizsgálatot, úgy tudom 1500 FT.

2018. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a netes "ha ezeket a tüneteket érzed magadon valószínűleg férges vagy" típusú kamu cikkek miatt gondolod nyugodj meg amilyen hülyeségeket ott leírnak az alapján kb mindenki férges lenne. :(

Ha valóban bélférged van akkor azt székletből vagy végbél körüli mintavételből kimutatják és utána kezelnek.

2018. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vizsgálat nélkül adtak gyógyszert, de egyebkent ingyenes a szeklet vizsgalat. Egyedul 100ft-os kaka tégelyt kell megvenni a gyogyszertarban.aztan bekuldok az ANTSZ-nek.
2018. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyebkent tényleg rengeteg hulyeseget irnak a neten, en halalra panikoltam magam miattuk. A kukacos vay azt rogton erzed hidd el, semmi ketelyed nem lesz afelol h kukacos vagy avagy sem. En rogton tudtam. Csikiztek a popsim, egyertelmu volt a fertozottseg ott maszkatal es ereztem vegig.
2018. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!