Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kb.7 éve nem csípett meg...

Kb.7 éve nem csípett meg kullancs, a vértesztem mégis Lyme-kórra poz. Lett. Hogy lehet?

Figyelt kérdés

A vérképem így néz ki erre a vizsgálatra: Borrelia IgM 31.1 ** AU/mL 0 - 17.9


Emellett még van egy sokkal magasabb vírusfertőzés, de az elég gyakori: CMV IgG 132 ** IU/mL 0 - 11.9


A kérdés igazából az lenne, hogy mennyire számít, hogy magas a Lyme-kór értékem? Csináljak vele valamit? (Orvos még nem látta a vérképet, friss)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 29. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Bízd az orvosra, mit fog reagálni a vérképedre. Te ugyan mit is tudnál vele csinálni?
2018. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te érdemben csak annyit tudsz csinálni, hogy vérképed megmutatod orvosodnak!

.

Biztos, hogy nem látta? Ő utalt be, ezért neten megküldik neki is a vizsgálat eredményét.

Minél hamarabb menj hozzá, nehogy halogatásod bizalmatlanságnak, vagy nemtörődömségnek vegye!

2018. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi srácok, el is fogok menni orvoshoz, ez azért egyértelmű. Én csak egy véleményre voltam kíváncsi, tekintve hogy az orvosommal jövő héten találkozom, gondoltam hátha hallott már valaki ilyenről és hozzá tud szólni.


De azért köszönöm! :)

2018. jan. 29. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhetem mi lett a történet vége? Kullancs csípés óta kezeltek lyme kórral? Vagy az eredmény miatt? Nekem szombat óta vannak piros foltjaim egy nagy és két kicsi, holnapra kaptam időpontot.
2018. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!