Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit mondjak a dokinak, hogy...

Kaapo kérdése:

Mit mondjak a dokinak, hogy kiírjon 2 napra?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom, és pénteken fontos dolgot kell elintéznem ottho. Hasmenésre gondoltam, hogy azt adom be neki. Mit mondjak? Hogy előzőnap már fájt a hasam, ma meg hasmenésem is volt? Mit mondjak, hogy hányszor, milyen sűrűn van hasmenésem? Vagy valami más betegség?
2018. jan. 30. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szabi? Az ilyen átlátszó dolgok egy akadékoskodó dokinál gáz lehet, ráadásul ez táppénzcsalás,amire egy Magyarországnál gazdagabb országban is "ugranak". (feltételezem, hogy Nyugat-Európában dolgozol, nem mondjuk Szerbiában vagy az oroszoknál)
2018. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szabadnapot nem kértem, mert jelenleg tuti nem adnának, most kevesen vagyunk. Nekem meg nagyon fontos hazautaznom, az se érdekel, ha kivágnak...raktáros melót holnap találok, ezt viszont nem tudom elhalasztani.
2018. jan. 30. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:

"nagyon fontos hazautaznom, az se érdekel, ha kivágnak"


Akkor meg is van: hazautazol, aztán lesz, ami lesz. Nem kell ehhez hazudni az orvosnak semmit se. Egyszerűen nem mész be dolgozni és kész, hanem intézed, amit kell.

2018. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!