Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi baj lehet "ott lent"?

Mi baj lehet "ott lent"?

Figyelt kérdés

Nem szeretkeztem még sosem. Büdös a nemiszervem, ég, viszket, és valami folyik ki belőle, de eszméletlenül sok. Naponta 3-szor fürdök, de fürdés után rögtön érzem megint azt a kellemetlen szagot, és a váladék is folyik szinte mindig. Mi lehet ez?

Viszketni akkor szokott, amikor mondjuk elmegyek biciklizni vagy futok. :S

Valami bajom van? Mit csináljak?

Már dugtam fel olyan kúpot, de semmi hatása! :(

S E G Í T S E N V A L A K I! :(


2010. jún. 6. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

bőr és nemibeteg gondozóban vagy az urológián/andrológián (pasi vagy, ugye?) segítenek rajtad...ha esetleg nő, akkor a nőgyógyász


valami jó kis fertőzésed van és ha nem kezelteted, akkor akár meddővé is válhatsz...

2010. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
gomba szerintem... de menj orvoshoz ő pontosan megtudja mondani! egyébként a napi 3fürdés rengeteg szerintem, teljesen felborul a hüvelyed ph-ja ami kedvez a gombáknak. napi 1fürdés tökéletes.
2010. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok!

Köszönöm, hogy írtatok!

Még nem voltam nőgyógyásznál, kicsit félek elmenni. :(

Magától nem fog elmúlni?

2010. jún. 6. 21:52
 4/8 anonim válasza:

De ne parázzá má a nőgyógyásztol, eza dolga.

Mellesleg a leírtak alapján akármi lehet. Lehet a suli wcjén szedted össze, innen sok lány össze szed ezt azt. vagy koszos volta kezed mikor oda nyúltál.

Ne dugdoss bele semmit, ha ilyen váladék folyik belőle, mert benned marad, azt jól szétfertőz.


NŐGYÓGYÁSZ + ANYUD segítsége, ha nagyon rezelsz, hidd el nem fog megharagudni ha a segítségét kéred.

2010. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
MEg, az se jó ha agyon mosod a nemiszerved. elég azt miden este, meg szeretkezés után. Nameg, attol is lehet, hogy rossz ruhát hordassz, pl. vmi műszálas gatya, nem szellőzik ,azt ilyen melegbe beizzad, begombásodik, ugyan úgy ahogy a hónalj, mell allja.
2010. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem merek elmenni :((((
2010. jún. 8. 02:18
 7/8 anonim ***** válasza:
hajrra csajszi nincs mitol felni , max meggyogyit ;)
2010. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne fürdjé le!
2010. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!