Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? Akaratom...

Mit csináljak? Akaratom ellenére könnyezve, hányva, erősen köhögök és nem tudok elaludni, iszonyat álmos vagyok.

Figyelt kérdés

Eddig mindig voltak szünetek amiknél nagy nehezen el lehetett aludni, de most folyamatosan kaparja a torkom. Már két alkalommal is a wc-be hánytam többet is az erős köhögéstől. Hiába ittam mézes forró teát, hiába vagyok teljesen függőlegesen és hiába iszom az erős rohamokra vizet állandóan, nem akar leállni. Kikészülök idegileg. Én csak aludni akarok!

;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-;

Előre köszi az együttérző segítő szavakat. :D várjunk csak most kevésbé kapar, még mindig és még mindig, ahh de most újjabb köhögés és egy újjab k roham. Legszívesebben kitépném a torkom ><



2018. febr. 8. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vettem anyámnak köhögésre pemetefű cukorkák. Ambroxolt szed mellé, azt mondta, atom ez a kombó. Napok óta alig köhög.
2018. febr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tuti legközelebb beszerzem<3
2018. febr. 8. 02:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ha beteg vagyok általában olyan csípős forró levest eszem hogy kiég még a torkom is tőle. Konkrétan ehetettlenűl csípőset. De tudod mi a pláne? Hogy működik.
2018. febr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D Emlékeztetsz h kéne foghagymát ennem.
2018. febr. 8. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták a tüdőgondozóban és a fog-n, hogy hiperaktívak a hörgőim, egy légúti fertőzés után, ezért köhögök.


Szteroidos inhalálós cucc sem segít, néha fuldoklok. Majd elmúlik, inkább nem szedek semmit. a mellékhatások miatt.


De nem lehet, hogy Neked inkább reflux? Ha már kétszer hánytál is? Én csak öklendezek, de soha nem hánytam el magam az elmúlt 5 hétben.

2018. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dehogyis, hiszen megfázásnál is van ilyen.

De nincs tôle hányingerem és azóta nem hánytam, csak kiváncsi voltam mi történik ha nem állok le, mert már ott voltam hogy bármit kipróbálok ami megoldást jelenthet, és nem gondoltam hogy hányás lesz belôle, késöbb csak abba kellett hagynom a levegô vételt és vizet innom hogy ne érezzem hogy már közel a hatàr. Ma se aludtam semmit, tegnap délután 3ig aludtam, ma az utolsó órába alhattam csak és ez a háziorvos 11ig rendel csak UGH sietnem kell, gyalog oda kóvályognom

2018. febr. 9. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!