Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ezüst tényleg fertőtlenít?

Az ezüst tényleg fertőtlenít?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha sokan isznak ugyanabból az ezüstpohárból? Valahogy nekem nem túl hihető, hiába mondják az Istentiszteleten, hogy forgatják a poharat, meg ezüst, tehát fertőtlenít, ez engem valahogy nem vigasztal. Ha teszem azt valaki hepatitis-es, vagy aids-es, akkor is nyugodt szívvel nyújtja oda a lelkész a következő embernek ugyanazt a poharat azzal, hogy semmi baja nem lehet utána?

2018. febr. 10. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
van fertőtlenítő hatása, de ebben az ezüstpoharas dologban én is kételkednék :D
2018. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nikolas Kidman válasza:

Ha bőnyállal hagyja ott az előző a poharat, te egy percen belül iszol belőle, ugyanonnan, és nem pálinka van benne, hanem valami alacsony akoholfokú bor, akkor biztos eséje van a fertőésnek.

Amúgy régen a tejbe tettek ezüsérmét, hogy sokáig elálljon.

2018. febr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!