Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jogos a félelmem a HIV-től?

Jogos a félelmem a HIV-től?

Figyelt kérdés
6 hete volt egy kozel 10 masodperces aktusom egy 16 éves lánnyal védekezés nélkül. A csajszi előttem 2 sráccal volt. Ok nélkül bebeszelem magamnak, hogy a lány HIV fertőzött, pedig elmondása szerint nem az. Nem drogozik, nem volt kapcsolata biszexel. Interneten is összeolvastam mindent. Nagyon félek, sőt rettegek mar 6 hete folyamatosan. 2 hete meg vannak nagyobbodva a mandulaim, fájnak es rossz a közérzetem. Nyaki nyirokcsomoim picit nagyok. Félek hogy ezeket a HIV okozza (kezdeti tünetek)... 18 éves fiu vagyok.

2018. febr. 13. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed meg hetente többször? Menj el szűrésre és akkor megtudod.
2018. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

16 évesen 3 srácot megcsinált zsinórban... meg még ki tudja, hány másik volt neki. Ráadásul védekezés nélkül... Szerinted honnan tudná ő, hogy van e bármilyen fertőzése? Nyilvánvaló, hogy nem jár szűrésekre.

Hogy drogozik, azt sem zárhatod ki, az pedig lényegtelen, hogy volt e biszex pasija, nem csak a melegektől lehet elkapni.

Az ilyen k**váktól sokkal könnyebb. Szerintem simán van esély rá, hogy ha nem is a HIV-et, de valami más faja kis vírust összeszedtél tőle. De a HIV sincs kizárva az ilyeneknél.

A helyedben a lehető leghamarabb elmennék kivizsgáltatni magam. A jövőben pedig kerüld el az ilyen csajokat, már ha még nem késő.

2018. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi köze a hiv fertőzésnek ahhoz, hogy volt-e biszexxel?

Szerintem te is jobban örülnél egy hiv- biszexnek, mint egy hiv+ heteronak.

2018. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek az influenza tünetei, influenza járvány van jó reggelt. Amúgy meg ha nagyon aggódsz felnőtt ember vagy legalább is elmondásod szerint. Menj el HIV tesztre
2018. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Wikipédián olvastam az esélyeket:


Fertőzés átvitele: 0,1-1%

Fertőzésből való részesedés: 70-80%



Tehát 80% az esélyem rá?

2018. febr. 13. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne HIV fertőzött az a szerencsétlen lány? Az orvos ismerősöd is megmondta hogy valószínűleg NEM az, akkor miről van szó?
2018. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es ha fertozott vagu akkor mit fogsz csinalni?
2018. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!