Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés
pipi00hun nevű felhasználó kérdése:

A kérdésem hogy amikor voltam az orvosnál beszédültem és elhomályosodott minden és sípolt a fülem mitől lehetett ez?

Azt még hozzá teszem hogy kevés volt a levegő

febr. 13. 18:14  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nem az orvosnál voltam hanem abba az előtérbe ahol várakozni kell :)

# 1/4Időpont febr. 13. 18:14 Privát üzenet
Ideges voltál, leesett a vérnyomásod, emiatt kissé megszédültél az agyi vérhiány miatt. Hidd el, a levegő pont olyan volt, mint máshol, ugyanannyi.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 13. 18:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszod :)

# 3/4Időpont febr. 13. 18:17 Privát üzenet
leesett a vérnyomásod

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 13. 21:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hirtelen elhomályosodott minden, azóta sem látok tisztán, miért?
Reggel ébredéskor nagyon durván beszédültem pár másodpercre. Aztán kicsit később mikor átfordultam a másik oldalamra, ugyanúgy pár másodpercig forgott minden. Mi lehet az oka?
Most ahogy ideges voltam hitelen fére csináltam a nyakam és ropant eggyeT nagyon megijedtem beszédültem egy kicsit szerintetek lesz valami bajom? (13 éves fiú vagyok)
Sokáig ültem a székben, a lában teljesen elzsibbadt, aztán felkeltem és beszédültem. Ez normális?
A cigitől nagyon beszédültem és még az arcom is lezsibbadt tőle. Ez mitől van?
Az lehetséges, hogy először cigiztem és letüdőztem, de nem fájt meg nem is köhögtem, csak néha rossz érzés volt és beszédültem, majd reggel kicsit szúrt a tüdőm. Ezek szerint..

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu