Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek minek a tünetei?

Ezek minek a tünetei?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta nagyon szédülök, és fáj a fejem, be van dugulva a fülem, alig hallok valamit, folyik az orrom, fáj a torkom és a hátamban is érzem, hogy valami nagyon nem okés. És nagyon le vagyok gyengülve

2018. febr. 18. 08:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy tegnap este lefekvéskor elég durva hidegrázásom volt
2018. febr. 18. 08:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy influenzaszerű vírus, én is ebben vagyok második hete. Erős orrfolyás, első két nap torokfájásom volt, hidegrázás, hőemelkedés, sok hapcizás, fejfájás, most már köhögök is.
2018. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) És jobbulást!
2018. febr. 18. 08:27
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Rák.
2018. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meglepően humoros vagy, kedves utolsó válaszoló. Sajnálatos módon én ezt kevésbé találtam viccesnek, mint azt te gondolod.
2018. febr. 20. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a bajom, de nekem már majdnem 1 hónapja tart és nagyon nehezen gyógyulok. A gyógyszerek nem segítettek. ACC 600-ast szedek mindennap. Van Herbária hurutoldó tea, ez nagyon jó+ gyömbértea. Diapulmon-nal érdemes inhalálni, ez csillapítja a köhögést.

Barátnőm javasolta, hogy keverjek össze mézet citromlével és egyem azt, illetve 2 gerezd fokhagymát préseljek össze és keverjem össze mézzel és ezt is egyem. Orrdugulásban segített kicsit. Szerintem próbáld ki, veszítenivalód nincs vele.

Nekem tegnap kezdett el fájni a hátam, pontosabban a jobb lapockámnál.

2018. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképp kiprobalom. Meg valami, hétfőn kéne menjek újra suliba, de én nem érzem úgy, hogy 7-8 órákat tudnék figyelemmel követve vegigulni. Anyum azt mondta holnap este meglatjuk mi lesz. Szerintetek menjek vagy inkább maradjak? Felesleges többet itthon lenni?
2018. febr. 24. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem gyógyultál meg, akkor ne menj, mert visszaeshetsz és több időre kieshetsz a suliból
2018. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!